Hakkımızda - Dr.Selma Şarda Eğitim Ve Danışmanlık Merkezi - Çankaya/ANKARA - 0312 236 64 20 - 0546 872 59 51
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Ben Dr. Selma ŞARDA.  Tıp doktoruyum. Dr. Selma Şarda Eğitim ve Danışmanlık Merkezinin kurucusuyum.

 

Tek bir cümleyle tanımlamak gerekirse; DİSLEKSİye gönlünü ve ömrünü adamış bir doktor ve bir disleksi annesiyim.

 

Merkezimizde Dikkat Eksikliği ve Disleksi nedeniyle sorunlar yaşayan çocuklar ve aileleri ile çalışıyoruz. Çağı takip eden metodlarla çözüme giden yolda beraber ilerliyoruz.

 

Odağımızda okuma anlama sorunları olsa da çok farklı kaygılar ve sorunlar yaşayan çocuklarımız oluyor. Bu nedenle psikoloğumuz ve eğitimcilerimiz de var. Ergoterapi uzmanımız, duyu terapistimiz ve çocuk gelişimcilerimiz var. Bir grup halinde çalışarak aileye ve çocuğa destek veriyoruz.

 

 

 

ankara dikkat eksikliği, ankara dikkat ve algı eğitimi, ankara odaklama bozukluğu, ankara dikkat bozukluğu, ankara disleksi, ankara disleksi doktoru, ankara disleksi tedavisi, ankara ergoterapi eğitimi, ankara duyu bütünleme, ankara duyu bütünleme eğitimi, ankara davranış sorunları, ankara davranış bozukluğu tedavisi, ankara okuma ve anlama eğitimi, ankara hafıza teknikleri, ankara hafıza teknikleri eğitimi, ankara eğitim danışmanı, çankaya dikkat eksikliği, çankaya dikkat ve algı eğitimi, çankaya odaklama bozukluğu, çankaya dikkat bozukluğu, çankaya disleksi, çankaya disleksi doktoru, çankaya disleksi tedavisi, çankaya ergoterapi eğitimi, çankaya duyu bütünleme, çankaya duyu bütünleme eğitimi, çankaya davranış sorunları, çankaya davranış bozukluğu tedavisi, çankaya okuma ve anlama eğitimi, çankaya hafıza teknikleri, çankaya hafıza teknikleri eğitimi, çankaya eğitim danışmanı, dikkat eksikliği çankaya, dikkat ve algı eğitimi çankaya, odaklama bozukluğu çankaya, dikkat bozukluğu çankaya, disleksi çankaya, disleksi doktoru çankaya, disleksi tedavisi çankaya, ergoterapi eğitimi çankaya, duyu bütünleme çankaya, duyu bütünleme eğitimi çankaya, davranış sorunları çankaya, davranış bozukluğu tedavisi çankaya, okuma ve anlama eğitimi çankaya, hafıza teknikleri çankaya, hafıza teknikleri eğitimi çankaya, eğitim danışmanı çankaya, 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014